Naturopathic Solutions | Individuální redukční program
24
page,page-id-24,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Individuální redukční program

Nadváha a obezita se podílí významnou měrou na onemocněních cév a srdce, vysokém krevním tlaku, cukrovce II. typu, tukové degeneraci jater, onemocněních žlučníku, nemocech kloubů a páteře, metabolickém syndromu aj.

Rozlučte se s nesmyslnými a nevyváženými dietami, které často zdraví spíš poškodí než mu prospějí. Přijďte se poradit. Na naší klinice dostanete vhodná výživová doporučení založená na odborné znalosti klinické nutriční medicíny a zásad zdravé výživy.

Dle našeho názoru totiž dieta nemusí být to, co si pod ní většina z nás představuje. Hubnout můžete i s jídly, která Vám chutnají. Kvalitní a pro Vás vhodná strava, správné jídelní návyky, motivace a přiměřený pohyb jsou klíčem k získání a udržení dobrého zdravotního stavu.

Ať už bojujete s jo-jo efektem, nebo se Vám prostě jen nedaří zhubnout, možná pro Vás máme to, co hledáte. Pracujeme se specifickými ukazateli, které nám pomohou spolehlivě zjistit stav vašeho metabolismu a následně tak ‘ušít’ efektivní redukční program na míru. Pozvolné hubnutí (0,5-1kg týdně) pak vede zdravým způsobem k dosažení Vaší optimální váhy a jejímu následnému udržení.

Aby byla redukční dieta úspěšná, musí mít dosažitelné a zvládnutelné cíle. Adekvátní váha má co do činění nejen s Vaší individuální genetikou, ale i s Vaším životním stylem a stravovacími návyky. Je potřeba ohlídat, aby Váš denní energetický příjem neklesl pod optimální hubnoucí index a Váš nový jídelníček odpovídal nejen zásadám zdravé výživy s ohledem na správný poměr živin, ale také aby Vám chutnal. Našim cílem je nejen Vaše spokojenost, ale i jednoduchost a praktičnost celého programu. Všechna jídla jsou pro vás naplánována a dokonce můžete i jednou za čas trošku hřešit.

Abychom Vám i Vašemu tělu pomohli, budou Vám doporučeny vhodné doplňky, které pomáhají s úbytkem váhy. Pravidelné kontroly pak zaručí, že se vše ubírá správným směrem.

Velmi často stává, že si klienti časem sami začnou vytvářet nové recepty, sestavy jídel i vymýšlet originální jídla podle námi doporučených zásad, že se tedy naším naplánovaným rozpisem jídel řídí jen informativně, že si připravují to, co jim chutná. Že je změna stravovacích návyků prostě začala bavit.

Věříme a praxe nám opakovaně ukazuje, že nemusíte hladovět, abyste zhubli, ale že hubnutí může být příjemná cesta za lepším zdravím.

Pro objednání klikněte zde a nebo volejte na telefonní číslo 607-085-111.