Naturopathic Solutions | Řízená cílená detoxikace
22
page-template-default,page,page-id-22,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Řízená cílená detoxikace

Náš unikátní 8týdenní detoxikační program patří mezi nejlepší komplexní očistné programy na našem trhu. Jeho cílem je obnovit rovnováhu organismu, podpořit samoléčebné schopnosti těla, získat pocit čilosti, síly a energie, zbavit tělo toxinů, které zabraňují v jeho správném fungování, vrátit a udržet tělesné i duševní zdraví.

 

Komplexní detoxikační kůra je vždy sestavována na míru klienta. Aby se zajistila její maximální účinnost, bere se v potaz jeho aktuální zdravotní stav, užívané léky, potravinové doplňky aj., protože přesto, že žijeme ve stejném prostředí, má každý z nás jiné návyky, každý je jedinečný a reaguje na své okolí jinak. Individuální osobní predispozice člověka, jeho životní styl a další faktory předurčují jeho silné a slabé stránky. Naším úkolem je najít je a vyrovnat tak, aby detoxikační kůra byla co nejvíce účinná.

 

S důrazem na oblasti vykazují největší nerovnováhu, náš detoxikační program vždy čistí celé tělo a všechny systémy a orgány zapojené do zpracování a eliminace toxinů (játra, ledviny, tlusté střevo, lymfatická soustava, kůže, plíce). V případě potřeby jsou také jako součást detoxikace – podle individuálního posouzení zdravotního stavu klienta – navrženy potřebné doplňky, které pomohou vyčistit tělo efektivněji. Vysvětlení jejich působení na organismus je samozřejmostí.

 

Námi prezentovaný holistický detoxikační program je skvělým způsobem, jak si zlepšit zdraví, zvýšit energii, cítit se zdravěji.

 

Upozornění: Rádi bychom našim klientům zdůraznili, že náš detoxikační program není programem k redukci váhy. I přes to, že někteří z vás zaznamenají určitý úbytek váhy, hlavním cílem našeho programu je očistit tělo. Detoxikace tedy neznamená týdny hladovění, ale spíše týdny požitku a experimentování s jak domácími, tak exotickými potravinami, které byste pravděpodobně za normálních okolností v obchodech přehlédli. Těšte se na týdny strávené s výbornými výživnými jídly, čerstvým ovocem, zeleninou, fresh džusy a pestrými chutěmi.

 

Detoxikace je i časem relaxace s oblíbenou knížkou nebo filmem, nenásilným režimem jógy nebo pilates, poznáváním nových chutí a konečně i vlastního těla. Je to čas, kdy hýčkáte a rozmazlujete svou tělesnou schránku, mysl a ducha.

 

Chcete-li se objednat na konzultaci nebo se informovat o dalších podrobnostech programu, klikněte zde.