Přeskočit na obsah

V naší klinice Aplikované Naturopatie se věnujeme komplexní péči o vaše zdraví. Nabízíme specializované služby, které jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám. Naším cílem je pomoci vám lépe porozumět vašemu zdravotnímu stavu, identifikovat příčiny zdravotních problémů a nastavit efektivní terapeutický plán. Všechny naše konzultace poskytujeme v těchto jazycích 🇨🇿 🇬🇧 🇩🇪 🇪🇸 🇫🇷

Zde je přehled našich konzultačních služeb:

Vstupní konzultace s komplexní analýzou a přípravou individuálního naturopatického protokolu
Doba trvání 100 – 120 minut
Obsahuje detailní analýzu na základě vyhodnocení osobního dotazníku, současného i minulého zdravotního stavu, rodinné anamnézy, životního stylu a aktivit, součástí je i diagnostika z oka, jazyka, nehtů a pohybových vzorců. K dispozici je i bioimpedanční váha. Výstupem konzultace, která trvá přibližně 120 minut, je osobní naturopatický protokol obsahující doporučení nutriční medicíny, bylinné a suplementační terapie a typů v oblasti životního stylu. 
Cena vstupní konzultace: Senior terapeut 4900kč, Junior terapeut 2800,-Kč

Kontrolní konzultace
Doba trvání 40-60 minut
Na vstupní konzultaci s klientem sledujeme efekt terapie, pokroky i nezdary. Probíráme vývoj symptomů, případně interpretujeme výsledky testů. Probíráme, zda se terapie daří a kde a proč je ještě péče zapotřebí. Společně pak nastavíme další kroky.
Frekvence návštěv vychází z individuálních potřeb klienta. Snahou je dosažení individuálních cílů, zlepšení a udržení dobrého zdravotního stavu, zvládnutí případných relapsů a celkové zlepšení kvality života klienta.
Cena kontrolní konzultace: Senior terapeut 1700,-Kč, Junior terapeut 1200,-Kč

Interpretační konzultace
Na klinice realizujeme řadu špičkových testů funkční medicíny ve spolupráci se zahraničními laboratořemi. Ten nejvhodnější vybereme pro klienta podle jeho potřeb, přání a tak, aby výsledky testu pomohly v hledání příčiny jeho zdravotního problému. DNA testy slouží jako cenný nástroj prevence a pochopení vlastního zdravotního i mentálního nastavení. Interpretační konzultace je zaměřena na srozumitelné vysvětlení výsledků testu a trvá, dle druhu testování, přibližně jednu hodinu. Cílem je pochopit příčiny vzniku dysbalancí a cestou přírodní medicíny nerovnováhu napravit. S klienty vždy probereme praktická doporučení do každodenního života a nastavíme bezpečnou a efektivní terapii.
Cena konzultace je v ceně testu

Jednorázová telefonní konzultace
Potřebujete rychlou a profesionální radu ohledně vašeho problému či dotazu? Nabízíme jednorázovou telefonní konzultaci, během které se vám budeme plně věnovat a poskytneme vám odborné rady a doporučení.
Cena konzultace za 30 minut za 500,- Kč